Buďte stylová s elegantním krytem na mobil

Buďte stylová s elegantním krytem na mobil

Mobilní telefon je v současné době nepostradatelným pomocníkem, jejž máme neustále při sobě. Není divu, pravidelná komunikace, zábava a brouzdání na internetu jsou typickými činnostmi, bez nichž se neobejdeme. Mobil ovšem také slouží jako stylový módní doplněk. Právě proto a také pro jeho ochranu se vyplatí pořídit vlastní kryt na mobil. Máte-li navíc šanci zapracovat i na svém originálním designu, není co řešit. Jak na to? Poradíme vám v následujících řádcích.

Nehledejte další důvody pro pořízení krytu

Proč si pořídit kryt na iPhone nebo jiný značkový mobil? Důvody jsou přece nad slunce jasné! V první řadě je nutné dbát na maximální bezpečnost vašeho zařízení. U většiny modelů postačí jedno setkání s tvrdým podkladem a můžete mobil odepsat. Pouzdro umí utlumit i pád z výšky a vy se o svůj přístroj nemusíte tolik bát. To samé se týká i eliminace případného mechanického poškození způsobeného poškrábáním povrchu telefonu. Volit je možné hned několik typů pouzder. I takový kryt na Samsung lze mít ve flipové podobě, anebo v nasouvací variantě. Záleží na vašich individuálních preferencích.

couple

Vlastním designem mobilu vybočíte z davu

Vybírat si kryty na iPhone, případně jiná mobilní zařízení lze v různých eshopech. Prakticky ihned ale zjistíte, že originální stoprocentně nebudete. I proto se vyplatí vytvořit si své vlastní pouzdro. Jak? Jednoduše. Stačí navštívit web mycase.cz a vybrat si nejprve přesný typ vašeho telefonu. Následně si v editoru vytvoříte zcela originální design se vším všudy. Optimálně jej vykouzlíte se svou fotkou. Krásný kryt na mobil s vlastní fotkou bude stoprocentně unikátní. Po vytvoření vlastního motivu už pouze dokončíte objednávku a máte hotovo. Díky spoustě zajímavých šablon a vašim invencím si budete moci být jistá, že se v davu neztratíte. Váš mobil bude totiž jeden velký originál.

1 komentář


  1. Super nápad, vypadá to fakt dobře. Právě jsem si koupila snad nejlevnější iPhone 6S na trhu, tak musím pořešit i obaly 🙂

Comments are closed.