Inspirujte se o Vánocích španělskými delikatesami

Inspirujte se o Vánocích španělskými delikatesami

Vánoce jsou časem, kdy spousta žen ráda zkouší nové recepty při pečení cukroví i nové recepty při chystání vánočního pohoštění. Také Vy letos můžete vsadit na obměnu pochoutek na vánočním stole a nechat se inspirovat španělskou kuchyní. Tradiční vánoční jídlo se liší ve Španělsku region od regionu. Jako hlavní chod tak může být připraveno jehněčí, kachna, treska, mořské plody i různé druhy masa a ryb. Stejně jako na vánočním stole v České republice, tak také ve Španělsku nesmí chybět vánoční sladkosti.

Španělé se těší celý rok, až na Vánoce ochutnají marcipánové figurky, sádlové cukroví, sladkosti z mandlového nugátu i sušené ovoce. Mnohé španělské delikatesy seženete jednoduše díky internetovému obchodu společnosti BMC Brno také v České republice. Cenné suroviny pro přípravu mnohých španělských vánočních delikates jednoduše seženete prostřednictvím této webové adresy www.bmcbrno.cz.

spanelske-delikatesy

Mezi španělskými potravinami najdete olivy, olivové oleje, mořské speciality, konzervované ovoce a zeleninu i různé delikatesy. Ochutnat můžete také čokoládové trias v kakaovém prášku, ovčí sýr Manchego či ovocnou pomerančovou pomazánku.

Španělské potraviny se vyznačují trvanlivým balením, lahodnou chutí i skvělou cenou. Společnost BMC Brno se však nespecializuje pouze na lahodné potraviny, ale také alkoholové nápoje.

Španělsko je předním dodavatelem španělských vín, která by neměla chybět na žádném svátečně prostřeném stole. Španělé si o Vánocích rádi pochutnají zejména na šumivých vínech Cava. Oblíbená jsou také vína z D.O.Ca. Rioja.