Bezva typy na dárky pro maminky a jejich děti

Bezva typy na dárky pro maminky a jejich děti

Narodilo se kamarádce dítě, nebo bude mít narozeniny vaše ratolest? Přemýšlíte, čím udělat radost, ale aby to nebyl již 15. totožný dárek. Chce to něco originálního.

Fotoalbum pro novorozeně

Originální fotoalbum od týmu Dřevěné fotoalbum nás prostě vzalo za srdce. Jednoduše si vyberete motiv, pošlete svůj vlastní, nebo to necháte na odbornících, vyberete si barvu desek, klidně i barvu papíru a pošlete objednávku přes fler.cz. Přijde vám nádherné a originální album, jehož přední strana je vyřezbovaná. Dřevěné fotoalbum působí velmi čistým a svěžím vzhledem, proto se album hodí nejen jako fotoalbum, ale i jako například kuchařka, nebo cestovatelský deník. Na tu krásu se můžete podívat sami ZDE.

Plánovací tabule

Je známo, že děti potřebují pravidelný režim. Plánovací tabule od mamiee.cz je skvělá, děti se naučí časové osy, kdy je ráno a kdy odpoledne…kdy se obědvá, nebo kdy si ho vyzvedne maminka ze školky. Ostatně mamiee.cz má další krásné kousky, které stojí za pořízení. Mrkněte se sami.

Klorane Bebe dětská kosmetika

Kosmetický balíček s Klorane Bebe kosmetikou je určený spíše pro maminky, ale na své si přijdou i holčičky, protože k sadě dětské kosmetiky dostanete plyšového králíčka. Klorane Bebe vyrábí dětský parfém s měsíčkem, jeho vůně je okouzlující a zamilují si ji jak miminka, tak větší slečny.

Dětské houpadlo BabyGo

Značka BabyGo je odborníkem na výrobky pro děti. Jedna z věcí, která je pro zhruba jednoleté a tříleté děti naprostým topem, je houpadlo, ve tvaru zvířátek. Naposledy nás oslnilo houpadlo ve tvaru čmeláka. Houpadla se dají koupit online, ale i ve většině obchodů zaměřených na děti.

Už máte vybráno? 🙂