Co vám nesmí chybět v šatníku v létě 2016

Co vám nesmí chybět v šatníku v létě 2016

Dbáte na to, co si na sebe obléknete a bez nejnovějších trendů nedáte na ulici ani ránu? Podívejte se, co vám nesmí letos v létě v šatníku zaručeně chybět.

Obklopte se jemnými tóny pastelových barev, zejména pastelových odstínů modré, růžové a oranžové. Co se týče střihů, všechno se motá kolem úzkého pasu. Sukně s krátkým topem, zvonové kalhoty s crop topem, nebo kostýmek ala letuška bude na letošní léto to pravé. Pokud rádi experimentujete a žádná šílenost vám není cizí, flitry jsou letos povoleny nejen na party, ale i na běžné denní nošení.

Mysleli jste si, že zvonáče jako od Pepka námořníka nikdy neobléknete, ale přesto jste si je potají zastrčili hluboko pod zimní oblečení, nebo dali do garáže, aby je náhodou v šatníku nikdo neobjevil? Dobře jste udělali, všechno se zkrátka vrací, proto i ty upnuté kalhoty se zvonem jako hrom. Celkově námořnický styl se zdá být nesmrtelným.

girl-in-blue-dress-1390842_1280

Jak už bylo zmíněno, letos se motá všechno kolem pasu, ne doslova, jen obrazně. Pokud tedy zvolíte outfit, který břicho odkryje, zaručeně neuděláte krok vedle. Také vypasované kostýmky v pastelové barvě nebudou žádným módním faux pas.

Zmíněné pastelové barvy budete potkávat zkrátka všude. Pomaličku však nastupuje styl zvaný color blocking, což je velmi výrazné vzorování oděvů jak tvarově, tak barevně.

Co se týče bot, obdivovatelky Spice Girls si letos přijdou na své. Vysoké platformy, ještě ke všemu tenisky na platformě, budou letos velmi trendy. Kombinace sukní a tenisek taktéž nikoho nepřekvapí.