Typy, jak být více s rodinou

Typy, jak být více s rodinou

Máte pocit, že s rodinou trávíte příliš málo času a sháníte způsoby, jak si vyšetřit víc času? Přinášíme vám typy, jak to udělat, aby se rodina necítila ochuzená o vaši pozornost.

Nákupy potravin na internetu

Už jste zkoušela nakoupit potraviny na internetu? Trend dovozu potravin se za posledních pár měsíců velmi rozmohl. Koloniál, Rohlík, nebo Tesco budou vaším velkým pomocníkem. Stačí si napsat nákupní seznam, zasednout na pár minut k internetu, objednat vše potřebné a vybrat si ten správný čas doručení. Co se týče internetového nákupu v Tescu, z vlastní zkušenosti víme, že zeleninu, kterou vám dopravce přiveze, v obchodě neseženete. Ovoce a zelenina je při nákupu online opravdu bezchybná. Vám zabere čas jen nákup uskladnit.

Robotický vysavač

Nastavit čas sepnutí a jednou za čas vysypat zásobník na prach. To je celá věda, jak ovládat robotický vysavač. Vysavače mají nastavený algoritmus, díky němuž vysají celkovou plochu prostoru. Jednou za čas je ale potřeba vysát klasickým ručním vysavačem, protože vysavač bezpečně nevysaje prach v rozích místností.

Vysavač je schopen zdolat i vyšší překážky, jako jsou prahy vysoké až 2 centimetry. Akorát si musíte dát pozor, aby na zemi nezůstaly volně ležící kabely, například od nabíječek na telefon.

Myčka nádobí

Pokud ještě nemáte myčku nádobí, je načase si ji pořídit. Nejen, že perfektně šetří čas, je navíc šetrná k životnímu prostředí, spotřeba vody v porovnání s mytím nádobí v ruce je totiž několikanásobně nižší. Navíc podle velikosti naskládáte do myčky i několik sad nádobí, stačí proto mýt nádobí jen jednou denně, pokud máte 4 člennou rodinu.