Vánoční zdobení nápady bydlení

Vánoční zdobení nápady bydlení

Vánoce jsou za dveřmi, tak proč nezačít přemýšlet o výzdobě. Trendy vánoční výzdoba bytu – velmi módní je bílá a červená barva, taktéž miniaturní ozdoby. Ustupme od tradiční výzdoby, a pokusme se přivítat příchod nového roku s originální vánoční výzdobou. Letos budou vaše vánoční ozdoby zvláštní a jedinečné. Proč nepověsit nad krb ponožky nebo botu – klasický prvek vánočního evropského a amerického dekoru. Podle tradice, v předvečer slavnostní noci je vám Santa naplní všemi druhy sladkostí či symbolickými dárky. Chcete-li zářit originalitou, použijte ve sváteční výzdobě saně svého dítěte. Například je lze použít jako netradiční stojan pro vánoční stromeček či dárky.

christmas-present-83119_1280

Kreativita a fantazie vítězí!

Jak zajímavě nazdobit štědrovečerní stůl? Vánoční ozdoby umístěte do křišťálové misky a skleněné vázy, akvária, cukroví zase do vícevrstvých stříbrných podnosů. K výzdobě se budou hodit voňavé smrkové větvičky, pár krásných figurek a originální svíčky. Přichází na řadu ovocné kompozice. Postačí proutěný koš se sezónním ovocem (mandarinky, kiwi, banány, jablka), na stůl rozsypeme ořechy, bonbóny v lesklém obalu nebo vytvoříme hvězdy z anýzu. Na stůl nebo okenní parapet postavte figurky vánočních postav a zvířat. Nesmí chybět efektní vánoční osvětlení.

christmas-1118626_1280

Nazdobíme netradičně i vánoční stromeček

Myšlenka nestandardního zdobení vánočních stromků není nic nového, ale stále je populární. Jeho výroba nezabere moc času, ale konečný výsledek poskytne spoustu radosti jak dospělým tak i dětem. Místo jehličnanu si pořiďte tři suché větve bez listí ve tvaru stromu a pevně je umístěte do nějaké nádoby. Stromek mohou krášlit imitace bankovek, barevné kužely či aromatické sáčky s kořením a bylinkami. Girlandy. Elektrické girlandy slouží jako slavnostní výzdoba a současně jako dodatečný zdroj dekorativní osvětlení.