Ohrádka pro štěňata, která je více než praktická

Ohrádka pro štěňata, která je více než praktická

Když jsem začínala s chovem pejsků, bylo třeba investovat do několika základních pomůcek, které mi měli při mém hobby, pomoci. Musela jsem tak pořídit nejen krásné pelíšky pro nově narozená štěňátka, která se rodila v mé u domu zřízené „porodnici“ nýbrž jsem se musela zabývat i tím, jak bude vypadat ohrádka pro štěňata a jak ji budu moci využít i mimo svůj domov. Naštěstí jsem ovšem byla v počátku zrodu svého nápadu obklopena celou řadou dobrých kamarádek, které mají naprosto stejnou vášeň pro chovatelství Anglických ovčáckých psů, jako já. Tudíž jsem neměla o užitečné rady nouzi.

Ohrádka pro štěňata byla výborná volba

Ohrádka pro štěňata je skutečně výborná věc. Nedovedu si bez ní vůbec představit běžný den, kdy je třeba o štěňátka neustále pečovat a mít je zejména stále pod dozorem. Pokud je těchto nezbedníku ovšem více jak pět, dají se uhlídat pouze stěží, a čím více rostou, tím horší to je. Bez ohrádky bych tak v domácnosti nemohla vůbec fungovat a to zejména z toho důvodu, že jsem na tyto malé neposedy úplně sama. Kromě jiného je ohrádka dobře omyvatelná, což se u malých pejsků rozhodně hodí a také neskutečně transparentní a pohodlná. Co více by si tak mí malí miláčci mohli přát.

Ohrádka může všude se mnou

Fungování mé chovatelské stanice, si kromě lásky ke psům, žádá rovněž i jisté povinnosti, mezi které patří zejména psí výstavy, které jsou velmi často i mezinárodního charakteru. A protože mám v plánu svou svatou trojici pejsků, které mám již doma obohatit ještě o další dva, je pro mě nezbytně nutné, aby mí noví malí nováčci každou podobnou výstavou, řádně prošli. Díky tomu, že je ohrádka pro štěňata dokonale transparentní a skladná, mohu jí na každou výstavu vzít s sebou a nemusím se starat o bezpečnost svých úplně nejmladších pejsků, kteří se mnou na výstavě musí být po celý den.