V jakém penzionu nabízejí ty nejlepší podmínky pro ubytování větší skupiny lidí?

V jakém penzionu nabízejí ty nejlepší podmínky pro ubytování větší skupiny lidí?

Plánujete se svojí partou vyrazit na výlet do Prahy a narážíte na problém v podobě ubytování většího množství lidí? Hledáte takový penzion, kde jsou ochotni ubytovat školní třídu? Pak svoji pozornost věnujte penzionu Akát, jenž je připraven na krátkodobé i delší pobyty až pro 100 lidí.

Dispozice penzionu

Penzion Praha 5 nabízí 32 útulných pokojů, které pokryjí požadavky až 100 osob. Jedná se jak o vícelůžkové pokoje na hostelu, tak o pohodlné pokoje s veškerým komfortem hotelového typu. Jako místo pro společná setkání můžete využít nekuřáckého salonku nebo příjemné zahrádky. Zcela jistě oceníte i výbornou polohu, neboť penzion v Praze se nachází přímo u stanice metra a jen 10 minut od centra města.

O vaše stravování bude postaráno

Součástí ubytování pro školy Praha je snídaně formou bufetu. Není ovšem žádný problém pro vás zajistit polopenzi, kterou penzion Akát nabízí ve své restauraci. Pro školní zájezdy je to ideální forma stravování, neboť nenarušuje denní program.

Nemusíte řešit ani parkování či zavazadla

Pokud bude vaše skupina cestovat autobusem, je vám penzion schopen obstarat parkovací místo. Jedinou podmínkou je, abyste tento požadavek ohlásili minimálně 1 týden dopředu. Též se nemusíte stresovat časy check-in a check-out. Pokud vám doba přihlášení a odhlášení se z ubytování nevyhovuje, můžete využít bezplatnou úschovnu zavazadel. Zatímco budete obdivovat krásy hlavního města, ubytování pro skupiny Praha se o vaše zavazadla postará.

Mimořádně výhodné ceny

Budete ubytovávat více jak 15 osob nebo využijete více jak 4 pokoje? Pak vám penzion Akát přichystá individuální cenovou nabídku. I když se toto ubytování nachází téměř v samém centru Prahy, jsou zde ceny opravdu přátelské. Výsledná částka za celou skupinu se odvíjí dle typu ubytování a skladby pokojů.