Neumíte s Excelem? Nejvyšší čas se to naučit

Neumíte s Excelem? Nejvyšší čas se to naučit

Počítačové dovednosti jsou dnes jedním ze základních požadavků na uchazeče o mnohé pracovní pozice. Ovládáte je? Dokážete pracovat alespoň se základními programy? Jedním z nich je Excel. Pokud je pro vás stále ještě španělskou vesnicí, je nejvyšší čas to napravit.

Znalost Excelu

Požadavky na uchazeče o práci se samozřejmě odvíjejí od toho, jakou práci si hledáte. Zatímco některé jsou velmi specifické, jiné najdete u velkého množství pracovních pozic. Do druhé skupiny patří znalost Excelu. Na rozdíl od některých jiných počítačových programů se s ním setkala většina lidí. Ovšem to ještě neznamená, že s ním umí pracovat.

Také znáte několik základních funkcí, ale složitější operace jdou mimo vás? Změňte to. Naučte se MS Excel efektivně používat a zvyšte své šance na poli práce.

Že už jste se pokoušeli „prokousat“ Excelem, ale samotným vám to příliš nejde? Vždy je lepší, když vám to někdo vysvětlí. Získejte potřebné znalosti prostřednictvím osobního školení. Seznámíte se s důležitými funkcemi, prací se sešity a buňkami, naučíte se pracovat se vzorci, spojovat a rozdělovat text a mnoho dalšího. Kromě školení zaměřeného na začátečníky i pokročilé můžete navštěvovat takové, které je přímo soustředěno na určitou problematiku, třeba na kontingenční tabulky.

Pracujte na sobě i v jiných „oblastech“

Excel ovládáte, ale rádi byste na sobě pracovali i v jiných oblastech? Každý člověk by měl věnovat energii svému růstu, ať už jde o práci (počítačové znalosti, cizí jazyky a jiné specifické znalosti a dovednosti), ale i osobní rozvoj (budování sebevědomí, zbavení se trémy atd.).

Rádi byste na sobě pracovali, ale nemáte na to čas? Možná si ho nedokážete jen zorganizovat. Naučte se využívat svůj čas efektivně a poté si najděte školení, které právě pro vás bude přínosem. Jejich velkou nabídku najdete na webu Vimvic.cz. Tak hurá do toho!