Stylové batohy do města i na večírek

Stylové batohy do města i na večírek

U spousty žen je naprosto běžné, že vlastní hned několik kabelek, které střídají podle nálady, příležitosti, barvy nebo trendu. Často je vášeň pro kabelky až posedlostí a jsou prostě nezbytným kouskem v šatníku. V čem tedy nosit svá lejstra nebo svačiny? Život musí provázet změna, aby nebyl nudný. Kultura oblékání má nový směr. Poslednímu trendu vládnou batohy Natwee. Batohy Natwee jsou nadčasové, naprosto univerzální a najdou se zde vzory vhodné pro ženy i pro muže.

mestske-batohy

Z kabelky a tašky přes jedno rameno nošené po celém dni bolí záda i ramena a kufřík do ruky přináší velké omezení, příliš zaměstnává ruce. Takový batoh stylový městský batoh  je úplně něco jiného. Poskytne příjemně rozloženou zátěž na záda a vysoký komfort při nošení. Vsaďte pro tentokrát na stylový batoh, který se dá nosit do práce i do školy, do města, na výlety, ale i na večírek.

Designové batohy mají styl

Kvalitní batohy jsou precizně ušité a nesou v sobě společné prvky sportovně elegantního stylu. Pestrá paleta vzorů a barev podtrhne vaši osobnost. Designové batohy jsou v podstatě příruční tašky, které se hodí na každý den a pro každou příležitost. Mají vzhled kabelky a není problém si je vzít na párty i na večírek.

luxusni-cernobily-batoh

A jsou velké tak akorát a do nabízených rozměrů 31,5 cm x 38 cm x 8 cm se vám vejdou potřebné doklady, sešity, učebnice do školy, tablet i notebook, svačina i svetřík na pozdní chladivý večer. Trendy batohy mají vzhled designové kabelky, pečují o vaše záda a poskytují vysoký komfort při nošení. Designové batohy Natwee podtrhnou vaši osobnost svým vzhledem. Krásné a stylové batohy Natwee jsou efektní, praktické a také elegantní.

luxusni-batoh

Batoh Natwee REDDISH

Nadčasová černá a bordó, tato kombinace vás nikdy neomrzí, je velmi decentní i elegantní a takovýto batoh se opravdu hodí i na večírek. Znáte třeba podzimní vlhké počasí často doprovázené deštěm? Do které ruky dáte deštník, když svíráte kabelku a nákup? Ruce jsou často nutné volné a s batohem to jde snadno. Batohy Natwee jsou vyrobeny z nových materiálů a v módních kombinacích barev. Jsou úzce svázány s nejnovějšími městskými trendy, mají styl a neztrácí mladistvý vzhled. Více na pinkypop.cz.

1 komentář

Comments are closed.