Schází vám nápady na dárek pro svého milého? A co takhle pánský prsten nebo řetízek

Schází vám nápady na dárek pro svého milého? A co takhle pánský prsten nebo řetízek

Narozeniny, svátek, výročí, Vánoce, anebo dáreček jen tak – z lásky, z vděčnosti, z kamarádství – i pánové mají nárok na obdarování. Ačkoli vynikají svou fyzickou silou, uvnitř jsou to stále mladí chlapci, kteří touží po uznání, po pochvale, věří, že jsou milováni, touží být užiteční… A právě za tyto své vlastnosti si zaslouží být obdarováni podobně jako ženy. Některým stačí lahvinka něčeho ostřejšího, jinému muzika, knížka, praktické nářadí, elektronika, oblečení, módní doplňky, kravaty, motýlky. Ovšem pomysleli jste na to, že i mužům sluší šperky? Takový náramek, pánský prsten, přívěšek, řetízek může drsnému chlapovi slušet stejně jako usedlejšímu pánovi v letech nebo mládežníkovi v rozpuku.

Volte mezi různými druhy šperků i mezi použitými materiály

Nebojte se experimentovat. Pokud už váš kamarád, kterému společně s partou přátel chcete dát něco netradičního, nějaké šperky má, jistě bude váš výběr jednodušší. Můžete se rozhodnout mezi stříbrnými a zlatými přívěšky, náušnicemi z chirurgické oceli, masivním řetězem či decentním řetízkem. Pokud se kamarádovi líbí zdobené šperky, vybírejte pečlivě mezi přívěšky. Vidíte-li na jeho ruce stříbrné hodinky, možná mu bude pasovat i stříbrný náramek.

Dárky zhotovené z drahých kovů jsou zároveň výhodnou investicí

V případě, že má váš vyvolený, věrný manžel nebo dlouholetý kamarád v oblibě zlato, máte výběr jednodušší v tom, že si zvolíte právě tento kov. Sice pro vás bude nákup možná o něco nákladnější než v případě stříbra, avšak navždy víte, že zlaté přívěšky ze čtrnáctikarátového zlata, řetízky, prsteny a náušnice budou mít vyjma rozumného výběru daru ještě přidanou hodnotu. I kdyby obdarovaný muž nechtěl zlatý šperk nosit každý den, vy budete vědět, že jste darovali cenný dar.