Správná žena ví, kde koupit kvalitní gastro balení ovoce

Správná žena ví, kde koupit kvalitní gastro balení ovoce

Vlastníte restauraci a rádi byste si udělali zásoby kvalitního ovoce, kterým Vaši kuchaři rádi vyplňují dezerty, poháry či sladké hlavní chody? Z internetové prodejny společnosti Bassta můžete do Vaší restaurace objednat ovoce prvotřídní kvality značky Bassta. Veškeré produkty pocházející ze Španělska jsou pečlivě vybírány a také kvalitně baleny tak, aby při převozu neztratily svou hodnotu. Pro značku Bassta je charakteristická nejen kvalita, ale také neodolatelná chuť společně s trvanlivostí.

Z internetové prodejny si můžete objednat velkogramážové balení ovoce. Mezi konzervovaným ovocem najdete všechny suroviny se šťavnatou chutí, které ve Vašich zákaznicích vyvolají vzpomínky na dovolenou u moře.

Španělé milují ovoce ve všech možných variantách. Například ve Valencijském regionu si jen málokterý Španěl nechá ujít příležitost osvěžení v podobě jablek, citrusových plodů, mišpulí, fíků a granátových jablek. Z této webové adresy www.bassta.cz si můžete za výhodnou cenu objednat gastro balení ananas, broskve, hroznový kompot, hrušky, mandarinky i meruňky.

S gastro balením ovoce budete maximálně spokojeni a rádi jej nabídnete v nejrůznějších podobách Vašim zákazníkům. V nabídce nechybí ani ovocný koktejl v mírně sladkém nálevu. V konzervě najdete různý poměr kostek broskví a hrušek, půlené třešně, kousky ananasů i hroznů révy vinné. Takováto barevná variace vzbuzuje v každém hostovi restaurace chuť na lahodný ovocný koktejl s ovocem, šlehačkou a čokoládovou polevou. Navíc ovoce je velmi zdravou součástí každého jídelníčku.

Mohlo by vás zajímat:

Jak uvařit pohanku?

Špageti aglio olio peperoncino.