Perličkou mezi erotickými pomůckami jsou vibrátory s vodní tryskou

Perličkou mezi erotickými pomůckami jsou vibrátory s vodní tryskou

Erotické hračky pro dospělé jsou vítaným zpestřením pro zlenivělé manželské ložnice i postele mladých párů, které se nebojí experimentování a dovádění na sexuálním poli. K výběru ideální pomůcky pro ozvláštnění milostných her i zvýšení libida není třeba stydlivě přecházet v kamenném obchodě o regálu k regálu a bát se zeptat zkušené prodavačky na funkce a možnosti erotických pomůcek. Díky e-shopu Růžovýslon.cz se i méně zkušení sexuální nadšenci v oblasti poznávání zvyšování libida a dosažení orgasmu na více úrovních poznají, jak se novodobé vibrátory, mini vibrátorky na klitoris, dilda – nevibrační penisy, Venušiny kuličky, vibrační vajíčka, pumpy pro ženy a anální pomůcky správně používají.

Poznávejte vlastní tělo zevnitř díky silikonovému vibrátoru s vodní tryskou

Absolutní špičkou mezi vibrátory je vodní tryska H₂O Drop Pink, která z obyčejného sprchování vytvoří jedinečný zážitek, jenž bude každý den jiný. Voděodolný silikonový vibrátor je ohebný a lehce zatočený pro dokonalé dráždění bodu G. Vybrat si můžete variantu do postele nebo pro použití ve sprše, kdy se vibrátor napojí na sprchovou hadici a vy si můžete užívat sprchování i zevnitř. Silikonovou špičku si jen směřujete na ta správná místa, která masírujete proudem vody.

Videa a články radí zkušeným párům a rozvášní začátečníky v oblasti dosažení orgasmu

Sexshop Růžový slon totiž není obyčejným obchodem s nicneříkajícími popisy produktů. Návodná videa, poučné články na téma Jak na žhavý sex i pěkné recenze dovedou i jedincům s chudší fantazií objasnit, jak se konkrétní erotické pomůcky používají, která hračka potěší dámu a jaká zas muže. Pokud máte v ložnici dostatek erotických pomůcek a stále pátráte po novinkách, jež by váš společný sexuální život neustále posouvaly, určitě si vyberete mezi erotickým prádlem, stolní hrou Harašeníčko, romantickými lístky růže do postele nebo masážními oleji.