Sama v novém bytě? 3 tipy pro vzrušující zkrácení volných chvilek

Sama v novém bytě? 3 tipy pro vzrušující zkrácení volných chvilek

Přestěhovala jste se do nového bytu a užíváte si bezesporu krásného prostředí se vším všudy? Možná vám třeba chybí jen partner, který je na cestách. Samota je zkrátka i v sebekrásnějších hnízdech lásky nepříjemná. Zahnat chmury a myšlenky na cokoli přitom lze velmi jednoduše. Stačí mít vhodné vybavení! Že s erotickými pomůckami nemáte ještě žádné zkušenosti? Pak jste na správné adrese. Doporučíme vám ty nejznámější, s nimiž se určitě vyplatí začít a vyzkoušet jejich sílu.

1. Venušiny kuličky

Jestliže bychom měli hledat ty nejznámější a časem i uživatelkami nejprověřenější hračky pro dospělé, narazili bychom na venušiny kuličky. Aby ne, vždyť právě ony jsou založeny na zcela přirozeném principu vzniku otřesů. Uvnitř dvou spojených kulatých pouzder jsou většinou kovové malé kuličky vytvářející ty správné otřesy mající potřebnou intenzitu. Při jakémkoli vašem pohybu se v podstatě malé kuličky uvedou do pohybu a vytváří menší vzrušující vibrace. Venušiny kuličky si lze vzít na nudnou procházku. Odvážnější ženy si je vezmou na nákup.

2. Síla vibrací se probouzí

Raději byste sáhla po poněkud těžším kalibru? Proč ne? Takový vibrátor se dá dnes sehnat ve spoustě různých zajímavých podobách. Hodně oblíbené jsou standardní modely mnoha velikostí a barev. Jinak ovšem není potíž zvolit třeba i vibrační vajíčko. To je velmi nenápadné a na první pohled nikoho jiného nenapadne, že se jedná o intimní hračku. Zajímavé jsou i vibrátorky na prst či modely pro dráždění klitorisu.

3. Anální kolík

Naším posledním tipem je anální kolík. Právě on dokáže skvěle uvolnit oblast análního otvoru před milostnými hrátkami tohoto charakteru. Vystačit si s ním můžete ale bez problémů i sama. Pokud byste chtěla trochu více, existuje i speciální anální vibrátor, který ještě přidá silné vibrace a znásobí už tak solidní vzrušení.