Řešily jsme s kamarádkou akné, nakonec nám pomohli v kosmetickém salonu

Řešily jsme s kamarádkou akné, nakonec nám pomohli v kosmetickém salonu

S kamarádkou z dětství jsme asi půl roku řešily pupínky na obličeji. Akné jsme měly nejvíce na nose a tvářích, bylo nám to nepříjemné, protože jako všechny mladé holky jsme se chtěly líbit. Náš vzhled jsme řešily samozřejmě zdravou stravou, zkoušely jsme různé mastičky a krémy. Mamka nás dokonce poslala ke kožnímu lékaři, ale ten neshledal stav naší pokožky natolik závažný, aby byl nutný nějaký medikační postup. Proto nás napadlo vyhledat kosmetický salon, který se specializuje na čištění pleti, tedy i ošetření akné.

V kosmetickém salonu zbaví pleť vrásek, ošetří akné, vyhladí unavenou pokožku

Skvělé dámy, které provozují kosmetický salon Praha, se na nás vrhly s péčí a citlivým přístupem. Perfektně nám pleť vyčistily, ošetřily a následně doporučily vhodné kosmetické přípravky, které zmírňují projevy akné. Ošetření akné je bezbolestné, jemňounké a hlavně: výsledky jsou perfektní. Proto jsme doporučily tento kosmeťák i tetě kámošky, která potřebovala po prodělané závažné nemoci celkově dát do pořádku. Vedle viditelných fyzických změn zažila i pokožka na jejím obličeji obrovské vypětí, na tetě byly znát únava i působení prášků.

Významné účinky liftingové procedury

Na unavenou pleť kosmetický salon Praha používá mnoho typů ošetření pleti. Významné výsledky přináší působení galvanickou žehličkou. Galvanizace pleti je efektivní proces s liftingem, zmírňuje otoky, kruhy pod očima, nateklé brady, dokonce redukuje vrásky a vypíná povislou pleť. Galvanizační žehlička čistí, revitalizuje a regeneruje pokožku. Pracuje na bázi pozitivního a negativního proudu a speciálního gelu. Gel a přístroj jsou nabity negativně a během odpuzování napětí se protlačuje liftingový gel hluboko do pokožky. Tím se pleť zbavuje vrásek. Nejprve se čištění pleti doporučuje provádět jednou týdně, po určitě době stačí docházet do salonu jednou měsíčně. K dalším procedurám, jež jsou prováděny v kosmetickém salonu Praha, patří například mikromasáž očního okolí, ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí, poradenství a líčení.

3 komentáře


  1. Ahoj, také chodím ke kosmetičce, před časem mi doporučila na akné, ale i vrásky přípravek Isotretinoin Belupo®, používám 2 měsíce a výsledky naprosto TOP.


    1. Také se přidávám k diskuzi :). Isotretinoin Belupo® jsem používala cca před půl rokem a jsem naprosto spokojená, tak krásnou pleť jsem měla naposled ve 20…

Comments are closed.