Odhoďte v ložnici stud a zapojte fantazii

Odhoďte v ložnici stud a zapojte fantazii

Intimní partneři by se místo studu měli naučit poznávat sami sebe, vylepšovat své postelové hrátky a nebát se říci si o něco, o čem zatím jen četli nebo viděli ve filmech pro dospělé. Sex totiž není jen povinná gymnastika, jakou by se mohl stát po mnohaletém manželském soužití, případně u začínajících partnerů, kteří přece jen v životě nepobrali tolik zkušeností. Intimita je otázka dvou lidí, kteří se navzájem respektují a ještě si chtějí navzájem udělat co nejvíce dobře.

Sexshop Růžový slon není obyčejným e-shopem, dovede poradit a zaučit

Pro začínající i pokročilé existují hračky pro dospělé, díky nimž se dovádění na lůžku i mimo něj stane vítanou zábavou, rozvíjí se fantazie a zvyšuje libido. Nebojte se experimentování v sexuální rovině, možná se společně s partnerem či partnerkou dostanete do doposud nepoznaných výšin. Sexshop Růžový slon je díky internetovému prodeji absolutně anonymní, a vy si tak můžete vybrat robertky různých velikostí, tvarů a funkcí, jakož i další sexuální hračky. K vyzkoušení je určitě pro mnohé doposud neznámý anální kolík a další pomůcky pro anální sex, s jejichž pomocí můžete vyvrcholení zdvojnásobit.

Myslete na zvýšení svého libida i na větší vzrušivost partnerky

Pokud vám záleží na povzbuzení vzrušení a prodloužení extáze vaší milované (a nenasytné partnerky), nebojte se použít Venušiny kuličky. Jejich funkce v pochvě je neocenitelná. Pomocníkem pro muže, kteří touží po dlouhodobém uspokojování své milenky, se mohou stát vakuové pumpy. Pomůcek pro zábavné erotické dovádění je v internetovém sexshopu daleko více. Jestli si nevíte rady, jak se s každou neznámou hračkou zachází, nahlédněte mezi názorná videa a poučné články v magazínu Růžového slona. Zábavnou a poučnou formou se lehce dozvíte, k čemu se co používá a jak by zrovna konkrétní pomůcka mohla vylepšit vaše společné hrátky.