Víno Old Porter Pink na oslavu

Víno Old Porter Pink na oslavu

Hledáte pro kvalitní alkoholický nápoj pro oslavu narozenin Vašich narozenin? Správná žena ví, že lahodné drinky najde v internetové prodejně společnosti BMC Brno. Lahodnou chutí, krásnou barvou a příznivou cenou Vás okouzlí zejména španělské víno Old Porter Pink. Víno si můžete koupit prostřednictvím této webové adresy www.oldporter.cz.

Na našich webových stránkách najdete také jiné odrůdy vína Old Porter, které zpříjemní Vaši oslavu. Víno je vyráběno na bázi odrůdy Pedro Ximénez a je charakteristické speciální a ojedinělou technologií Rose. Víno Vás zaujme již na první pohled růžovou zářivou barvou s jasnými odlesky. Při přičichnutí k vínu ucítíte vůni nazrálých malin a brusinek. Víno Old Porter Pink tak nadchne každou ženu, která hledá k výjimečným příležitostem kvalitní alkoholický nápoj s jemnou chutí ovoce. Lahodnost vína ucítíte na patře ještě dlouho po ochutnání. Víno Old Porter Pink je doporučováno ke konzumaci jako aperitiv před konzumací hlavního chodu přichystaného menu. Aperitiv si klade za cíl podpořit chuť k jídlu a pomáhá také při trávení. Old Porter Pink obsahuje 13% alkoholu a dává tak příležitost.

Víno můžete nabídnout také jako digestiv. Právě digestiv je vhodný ke konzumaci po slavnostním menu či nedělním obědě. Digestiv po jídle pomáhá žaludku snadno strávit hlavní chod. Víno Old Porter Pink je možné pít také ke sladkým pokrmům. Víno můžete nalít i jen tak s kostkami ledu pro příjemné osvěžení. Plánujete-li oslavu také s dětmi, můžete jim nabídnout místo alkoholického nápoje ovocné koktejly.

1 komentář


  1. Zakoupili jsme toto víno na narozeninovou oslavu a sklidili jsme úspěch, je vážně velice chutné. Celá rodina byla spokojená, můžu jen doporučit.

Comments are closed.