Nuru masáže tělo na tělo

Nuru masáže tělo na tělo

Nuru masáž je zážitek, který si nemůžete nechat ujít. Je to mimořádně erotický a smyslný druh masáže a jeho princip spočívá v principu v masáže těla tělem, takzvaná body to body masáž. Je prováděna za použití speciálního kluzkého nuru gelu. Masérka vás při této technice vysoce erotické nuru masáže masíruje částmi svého těla a své ruce používá jen minimálně. Maximálně využívá různé jiné části svého nahého těla. Bude tak po vás klouzat, což umocňuje tělesnost a celkový hluboký prožitek této erotické nuru masáže. Pozornost se nejvíce soustředí na jemnou a intenzivní masáž vašich intimních partií. Před i po erotické nuru masáži si lze dopřát společnou sprchu se svou vybranou masérkou. Použitý nuru gel je lehce rozpustný vodou a nezanechává na těle a oblečení žádné stopy.

wellness-589778_640 (1)

Nuru masáž a vynalézavost různých poloh

Vynalézavost jednotlivých pohybů a všech možných erotických smyslných poloh nezná mezí. Jde o vskutku neobyčejný zážitek. S nuru masáží dostává erotika naprosto nové rozměry. Erotická masáž vychází z osnov klasické fyzioterapeutické masáže. Je zaměřena na celé tělo, jde o uvolnění všech svalů a současného navození pocitu psychického uvolnění s celkovou regenerací organismu. Na rozdíl od masáže klasické, nuru masáž klade důraz na navození pocitu vzrušení od počátku. Jde o intimitu a stimulaci vašich smyslů. Ruční vyvrcholení je běžnou součástí nuru masáže. Způsob masáže masáž tělo na tělo je naprosto nevšedním zážitkem.

Nuru masáže a jejich smyslnost

Erotické nuru masáže také mohou sloužit jako druh sexuální terapie a slouží i jako velmi dobrý prostředek k povzbuzení libida. Fungují pro zvýšení schopnosti pozitivně reagovat na jakékoliv vnější smyslové podněty. Pro porovnání s tantrickými masážemi je klasická erotická body to body masáž zcela oproštěna od duchovna. Jde o fyzickou stránku a uvolnění, které se po nuru masáži dostavuje na psychické, ale i fyzické úrovni. Tato masáž tělo na tělo a krásně rozehřátý gel nanesený na celé tělo podtrhne zcela strhující zážitek. Díky rozehřátému nuru gelu budete vnímat pohyb naprosto jinak a bezpečně vás rozehřeje také. Dovede vás bezpečně až na vrchol slasti.