Nevíte jakou e-cigaretu? Zkuste Joyetech

Nevíte jakou e-cigaretu? Zkuste Joyetech

Již od roku 2007 dodává společnost Joyetech vaperům vysoce kvalitní cigarety, u kterých je právě preciznost zpracování zcela na prvním místě. Vybrat si můžete z široké nabídky elektronických cigaret. Od loňského roku nám výrobce Joyetech představuje inovace horké novinky v podobě kompletní elektronické cigarety ve stylu All-in-One, tedy podle něj vše v jednom. Je to elektronická cigareta Joyetech eGo AIO, kompletní set s kapacitou baterie 1500mAh a 2ml clearomizérem. Novinka vhodná pro začínající vapery i pro pokročilé milovníky elektronických cigaret.

e-cigarette-668446_1280

Elektronická cigareta Joyetech

Tento typ nabízí opravdu vysoký výkon a k tomu i dostatečnou kapacitou baterie i clearomizéru. Velkou výhodou je i jednoduché ovládání srozumitelné i pro úplné laiky. Zcela nový systém žhavení navíc eliminuje i nebezpečí jakékoliv vytékání e-liquidu z clearomizéru. Elektronická cigareta Joyetech se stala oblíbenou novinkou. Joyetech eGo AIO je kompletní elektronická cigareta s do ní již zabudovaným clearomizérem a baterií. Dřívější starosti, které sebou nesly jiné e-cigarety, s vyhledáváním kompatibilních dílů tentokrát můžete hodit úplně za hlavu, a díky extrémně snadnému ovládání si můžete zcela naplno užít vapování. Vestavěný clearomizér s kapacitou 2,0 ml a ochranou proti vytékání e-liquidu vám takto zajistí zcela bezproblémové používání.

vaping-1675920_1280

Bezpečnost a elektronická cigareta Joyetech

To, na čem si dal výrobce e-cigarety Joyetech opravdu záležet, je bezpečnost. Díky napevno integrovanému clearomizéru přímo v baterii je nyní prakticky nemožné, aby z něj jakkoliv vytekla jediná kapka e-liquidu. Zapomenout tedy můžete i na prskání e-liquidu do úst, což je zejména díky speciální spirálovité konstrukci tohoto náustku. Víčko clearomizéru je navíc vybaveno i bezpečnou dětskou pojistkou proti malým nenechavým rukám vašich dětí.