Nevíte, co dát svým blízkým k Vánocům? Vyřešte to dárkovým poukazem na jazykový kurz

Nevíte, co dát svým blízkým k Vánocům? Vyřešte to dárkovým poukazem na jazykový kurz

Vánoce se blíží nezadržitelným tempem a před námi jsou poslední týdny na výběr a nákup dárku. Zdá se vám to letos zase trochu náročnější? Tyto Vánoce tu však pro vás máme nápad, jak dárky elegantně a efektivně vyřešit během pár hodin! Nevěříte? Čtěte dále.

Určitě jste už slyšeli o poukazech na různé zážitky. Seskok padákem, večeře v luxusní restauraci nebo kurz potápění. Ale co takhle svým blízkým letos věnovat dárkový poukaz na jazykový kurz? V tomto článku vám řekneme, jak to funguje a proč se vyplatí investovat do jazykových znalostí!

Proč darovat poukaz

Darování poukazu má několik výhod. Nemusíte se stresovat, že se člověku netrefíte do vkusu. Konečný výběr zkrátka můžete nechat na něm a obdarovaný si může v klidu rozmyslet, kdy a za co poukaz utratí. Nejsou to také „pouze“ peníze v hotovosti, které některé lidi mohou urazit.

Pokud i vy patříte mezi ty, co nakupují dárky na poslední chvíli, je pro vás dárkový poukaz perfektní řešení. Výroba poukazů není technicky náročná a během jednoho dne máte vystaráno! Nakupování dárků tak pro vás už nemusí být stresujícím zážitkem a vy se můžete věnovat příjemnějším věcem.

jazykove_kurzy_pelikan

Proč darovat jazykový kurz

Většina lidí se učí jazyk, aby měli lepší uplatnění na trhu práce. Pak jsou tu ti, kteří cestují a chtějí se v zahraničí domluvit. Nebo také lidi, kteří si zkrátka učení jazyka užívají. Nedivíme se nikomu. Do jazykového kurzu se nám hlásí lidi s nejrůznějšími motivacemi, ale jedno mají společné – chuť do učení.

Žádná investice se nevyplatí více než investice do jazykových znalostí. Jazyky otevírají dveře nejen u nás, ale i v zahraničí. A podle vědců také tříbí mozkové buňky! Takže platí, že díky jazykům budete bystří a dlouho žít.

Pro koho je poukaz vhodný

Dárkový poukaz může udělat radost každému. Ocení ho ti, kteří už se dlouho odhodlávají, že se začnout učit cizí jazyk – možná právě tento poukaz pro ně bude tím potřebným impulzem. Lidé, kteří rádi cestují a poznávají nové věci a kultury možná ocení poukaz na kurz neobvyklého jazyka, jako je třeba arabština, japonština nebo norština!

Poukaz je vhodný pro ty, kteří se rádi učí ve skupině, ale i pro ty, co preferují individuální lekce. Fantazii se meze nekladou a vy můžete nechat rozhodování jen na nich! Nebo jim zaplatit rovnou celý semestr konkrétního jazykového kurzu.

pelikan_jazykova_skola

Tak co, chcete letos vyřešit vánoční dárky bez stresu? Měli byste o dárkový poukaz na jazykový kurz zájem? Napište nebo zavolejte do Jazykové školy PELICAN, kde vám rádi poradí a pomůžou se správným výběrem. Mějte letos dárky vyřešené během pár hodin!