Nakupujte z pohodlí domova za velkoobchodní ceny

Nakupujte z pohodlí domova za velkoobchodní ceny

Máte na mobilu nainstalovanou aplikaci Kupi a bezradně čekáte, až zlevní váš oblíbený prací prášek? Nakupování drogerie, kuchyňských potřeb, nebo věcí na zahradu nikdy nebylo levnější.

Online obchod Eva.cz je bezpochyby jedním z nejlevnějších obchodů, který se zaměřuje na prodej veškerých produktů do domácnosti, na zahradu, nebo i kousky z výpočetní techniky. V nabídce nenajdete snad už jen oblečení, nebo léky. Ale není všem dnům konec. Kdoví, čím nás Eva ještě překvapí.

Problémem se může stát vysoká cena poštovného, která je 199,- při zásilce do hmotnosti 20 kg, nebo za 299,- při zásilce s hmotností nad 20kg. Některé objemnější věci vám doručí i zdarma.

Pokud si ale porovnáte ceny v obchodě eva.cz s cenami v normálních obchodech zjistíte, že už při koupi pár věcí se vám cena za poštovné hravě vrátí. Ještě jednodušší řešení je, když se na poštovné za objednávku složíte ve více lidech. Pokud budete objednávat zásobu drogerie, pracích a čisticích prostředků třeba jednou za měsíc, určitě ušetříte na výlet do zoo pro celou rodinu.

Pokud chcete vyzkoušet něco nového a přitom využít služeb obchodu Eva.cz, můžeme doporučit objednat si žampionovou zahrádku, díky které si vypěstujete žampiony v jakémkoliv ročním období, v pohodlí domova a nebudete potřebovat nic jiného, než jenom trochu vhodné klima. Uděláte si radost.