Naberte síly v Jeseníkách

Naberte síly v Jeseníkách

Ne každý má možnost vydat se mezi svátky na lyže do Alp, ať už z časových nebo finančních důvodů. I na našich horách se ale dá prožít několik příjemných dnů na zasněžených vrcholcích. Každoročně jsou turisty velmi oblíbené Jeseníky, které nabízejí hned několik významných lyžařských středisek.

Kromě nejznámějšího Ski areálu Červenohorské sedlo můžete navštívit také nejvýše položené středisko na území České republiky a to Ski areál Praděd – Ovčárna. Jeseníky vás rády přivítají na více než jeden den, proto se včas podívejte po nějakém vhodném ubytování, ze kterého to nebudete mít daleko na sjezdovku. Zajímavé nabídky na levné ubytování Jeseníky najdete například pod tímto odkazem ubytovani.kamsi.cz/jeseniky/. Pokud však už nenajdete nic přímo u vámi vybrané sjezdovky, nezoufejte. Jednak stojí za to vyzkoušet různá lyžařská střediska a navíc vám jsou Jeseníky schopné nabídnout mnohem více, než jen lyžování, takže v konečném výsledku je vlastně jedno, kde konkrétně si seženete ubytování Jeseníky, samozřejmě za předpokladu, že se na dovolenou vydáte autem.

Jestliže se do Jeseníků vypravíte, pak si určitě ve vašem programu udělejte čas na návštěvu některých místních lázní. Kromě příjemné procházky si můžete dopřát i nějakou proceduru, která vám po únavném lyžování jistě přijde vhod. Své kouzlo mají třeba lázně Karlova studánka nebo proslavené Priessnitzovy lázně přímo v Jeseníku. V obou zažijete chvíle odpočinku v kombinaci s poznáváním jedinečné architektury. Zejména Karlova studánka láká svou malebností. Sice se jedná o menší lázeňskou obec, ale právě díky tomu zde zažijete jedinečné spojení ticha a léčivé minerální vody, které vám pomůžou k celkové regeneraci vašeho těla i duše. Právě díky tomuto širokému spektru aktivit si Jeseníky zamilujete a po pár dnech budete litovat, že vaše dovolená musí skončit.