Kosmetické ošetření Pardubice – světelnými paprsky ke krásné a hladké pokožce

Kosmetické ošetření Pardubice - světelnými paprsky ke krásné a hladké pokožce

Už jste někdy slyšeli výraz „fotorejuvenace“? Ne, vážně se nejedná o úpravu tváře ve Photoshopu. Jde o skutečné vyčištění a vyhlazení vaší pleti, a to bezbolestnou, neinvazivní metodou. V Pardubicích se tímto ošetřením pleti zabývá Estetické Studio Conture.

Kosmetické ošetření pleti Pardubice – blahodárné světlo

Fotorejuvenace – tato revoluční omlazující metoda využívá takzvaného IPL, tedy intenzivního pulsního světla. Střední vrstva kůže je zahřívána vhodnými dávkami světelné energie, čímž dochází k narušení kolagenu v pleti. Tím se nastartuje proces hojení, při němž tělo produkuje látky, které přispívají k regeneraci a tvorbě kožních buněk, a tím i nových kolagenových vláken. Výsledkem je vitálnější, vypnutá pleť, redukce vrásek, stažení pórů, vymizení popraskaných žilek a pigmentových skvrn i zlepšení jizviček po akné. Tvorba akné se i nadále omezí, protože světelný paprsek hubí bakterie, které ho mají na svědomí. Mimochodem, jedná se o jedinou metodu, která funguje i pro problematickou pokožku na krku a v dekoltu. Zkuste i vy kosmetické ošetření pleti Pardubice – nebudete litovat.

Pryč s nežádoucím ochlupením!

Ač se to zdá neuvěřitelné, využití IPL metody nekončí u mnohostranného ošetření pokožky a zlepšení její kvality. Jedná se totiž také o novinku na poli boje s ochlupením. Sami jistě víte, jak neefektivní může obyčejné holení žiletkou, nanášení depilačního krému či epilace pomocí vosku být. Tentokrát máte šanci se chlupů zbavit již navždy. Působením světla totiž dojde ke zničení vlasového folikulu, který tak natrvalo odumře a žádné nové chloupky již nebudou růst.

Při ošetření hraje roli obsah melaninu ve folikulu chloupku, protože právě toto barvivo dokáže absorbovat paprsky IPL světla, takže dojde k pořádnému zahřátí chloupku až ke kořínku. A to je dobrá zpráva právě pro ty, kteří kvůli nežádoucímu porostu trpí nejvíce, tedy pro majitele tmavých houštin! Ošetření je vhodné pro dámy i pro pány, protože zabírá na všechny části těla – nohy, třísla, záda, hruď, obočí, vousy.

velky-f3k3192-1

Kosmetické ošetření pleti Pardubice

Bezriziková metoda IPL již není pouze výsadou kosmetických salonů hlavního města. IPL epilace Pardubice – vyzkoušejte si ji například v komfortním pardubickém Estetickém Studiu Conture. Ošetření pleti Pardubice v salónu Studio Conture, které má více než 15 let praxe, se vám jistě zalíbí, navíc se vám budou věnovat s maximální péčí, podepřenou širokými znalostmi i zkušenostmi.