Kdo by nemiloval seriály?

Kdo by nemiloval seriály?

Už v dobách našeho dětství se začaly točit komediální seriály, tehdy šlo hlavně o zahraniční produkci, vezměme si třeba Krok za krokem, Jsem do tebe blázen nebo Beverly Hills 90610 či Melrose Place. Pro pány a chlapce byla určitě zajímavá také Pobřežní hlídka, pro dámy a dívky zase Odpadlík. Během let se seriály staly ještě oblíbenějšími, nyní se natáčí celá řada různých seriálů od komediálních sitcomů až po detektivní seriály.

1400150099_6hNho

Zůstaňme u těch komediálních, u kterých si člověk asi nejlépe odpočine. Mezi ty nejpopulárnější určitě patří seriál z vědeckého prostředí Teorie velkého třesku. Odehrává se v Pasadeně v Kalifornii, kde Leonard, Sheldon, Howard a Raj navštěvují místní univerzitu, kde studují každý trochu jiný obor fyziky či astronomie. Do života jim znenadání začnou vstupovat ženy a jejich akademické mozky se tomu někdy jen těžko přizpůsobují. Vzniká tak spousta komických scén a vtipných situací.

1471254245_63npg

Velmi populárním se stal také zbrusu nový seriál Vinyl od Martina Scorseseho, Micka Jaggera a Terence Wintera. Seriál ukazuje zákulisí hudební branže v New Yorku v době nástupu sedmdesátých let minulého století, kdy se stává moderním punk, disko a hip-hop. Kdo má rád vážnější tématiku, určitě jej uchvátí seriál z lékařského prostředí Dr. House. Ten vypráví o zajímavých a často zapeklitých medicínských případech, které musí rozlousknout Dr. House a jeho tým špičkových lékařů. Seznamte se i vy s nevrlým a drzým doktorem, který používá poněkud netradiční metody, avšak je znám a ceněn jako špičkový odborník díky svému instinktu a vynikajícím výsledkům.

logo (2)

Vyzkoušejte některé z nových či starších seriálů a odreagujte se společně s jejich hrdiny, nakupujte seriály a také filmy na DVD na FilmnaDVD.cz a vytvořte si doma vaši vlastní soukromou filmotéku.