Karlštejn se nese v duchu historie i relaxace. Kde se ubytovat?

Karlštejn se nese v duchu historie i relaxace. Kde se ubytovat?

Jedno z míst, které bychom měli navštívit všichni. Místo, kudy procházela jedna z nejslavnějších stop historie naší země. Karlštejn přitom nenabízí pouze velký výlet do historie. Jeho současnost je stejně lákavá. Co navštívit a kde se ubytovat?

Historická perla naší země

Kdo by si nepřál se podívat tam, kudy chodily kroky slavného vladaře Karla IV. a jeho poddaných? Na Karlštejně se natáčel i slavný filmový muzikál s písničkami Karla Svobody Noc na Karlštejně, který všichni milujeme. Vydejte se také do srdce naší země a projděte si prostory, které obýval slavný vladař naší země. Místo okolo řeky Berounky má nezaměnitelné kouzlo, je plné zajímavostí a neotřelé krásy, která vás uchvátí.

Potkejte se s historickými osobnostmi

Až se z vás stane profesionální historik a budete si připadat, že o hradu již víte snad skoro vše, zajděte ještě navštívit osobnosti z historie i současnosti naší země. Muzeum voskových figurín je ta pravá třešnička na dortu po prohlídce hradu. Setkáte se se samotným vladařem, nebude chybět ani Rudolf II. nebo legendární Golem.

A až budete po celém dni skutečně příjemně unaveni, vydejte se za dobrým jídlem a relaxací. Hotely u Karlštejna vás budou po vašem výletu do historie skutečně hýčkat.


Zvířata i wellness

Na své si přijde skutečně každý. Pokud se cítíte na ranní porci fitness, můžete si dát do těla přímo v hotelových prostorách, kde je umístěna soukromá tělocvična. Samozřejmostí je i vířivka a sauna. Nechte se hýčkat a naberte nové síly na další objevování krás naší země. A pokud budete mít chvilku, ubytování nedaleko Karlštejna vám zajistí i další nevšední zážitek. Zoopark Karlštejn je v jeho přímém sousedství, a je to místo, kde naživo potkáte lva, tygra, leoparda, zebry i velblouda.

Už se těšíte na výlet po krásách naší země?