Diamantová mikrodermabraze vás zbaví vrásek

Diamantová mikrodermabraze vás zbaví vrásek

Diamantová mikrodermabraze je kosmetické ošetření pleti, které funguje na principu obrušování vrchní vrstvy kůže pomoci speciálního přístroje s diamantovým nástavcem. Dochází tak nejen k prokrvení pokožky, ale zároveň ke stimulaci kolagenových a elastických vláken.Výsledek vidíte okamžitě!

Efektivní, bezpečné a bezbolestné

Diamantová mikrodermabraze je efektivní metoda, která působí na jemné vrásky, jizvičky, strie, stařecké skvrny, rozšířené póry a na celkovou regeneraci a omlazení pleti. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření, pleť je svěží, hladká a působí mladistvě.

Představa obrušování pleti zní možná trochu drasticky, ale jedná se o 100 % bezpečný a především bezbolestný kosmetický zákrok, který je vhodný pro všechny typy pleti.

Diamantovou mikrodermabrazi je možné spojit ještě s dalšími kosmetickými službami jako je masáž obličeje, nanesení pleťové masky a následně krému nebo séra a podobně, aby byl výsledek co nejefektivnější. V závislosti na rozsahu služeb se také odvíjí i cena. V průměru se ale cena za jedno ošetření pohybuje mezi 600-1000 Kč.

Diamantová mikrodermabraze se používá primárně k ošetření obličeje, ale dá se použít i na jiné části těla, jako například dekolt, ruce, lokty nebo kolena. Zkrátka na taková místa, která chcete omladit.

Ošetření během pauzy na oběd

Ošetření musí provádět vyškolený pracovník a trvá přibližně 20 min. Je vhodné nejen pro ženy, ale také muže. Výhodou zákroku je, že po ošetření nevznikají žádné skvrny nebo otoky, takže nikdo nic nepozná, zvládnete jej během pauzy na oběd.

Diamantovou mikrodermabrazi je dobré provádět opakovaně, a to v intervalu podle typu pleti a jejich potřeb. Ideálně 1x – 2x do měsíce.

Vrásky mohou někomu slušet, ale pro většinu žen představují bohužel hrozbu. Vypadat staře se zkrátka nenosí. Pokud chcete i vy probudit svou pleť  k životu, vyzkoušejte diamantovou mikrodermabrazi, budete mile překvapeni.