Hubnutí do plavek může být zábava

Hubnutí do plavek může být zábava

Léto se blíží, a tak fitness centra a posilovny čím dál více zaplňují lidé snažící se zhubnout do plavek. Pokud začnete nyní, za těch pět až šest měsíců můžete skutečně svou postavu významně zlepšit. Ale je potřeba hýbat se pravidelně a nevzdat to po měsíci. A právě z toho důvodu byste si měli vybrat typ pohybu, který vás bude bavit.

Toužíte-li po lepší postavě, je potřeba objektivně zhodnotit, zda potřebujete shodit deset kil, nebo jen ubrat pár centimetrů v problematických partiích. V prvním případě vás čeká komplexní boj, který se neobejde bez změny stravovacích návyků. Ve druhém postačí zařadit do života pravidelné cvičení. Nutno podotknout, že spoustě lidem skutečně postačí pouze procvičit boky, zadek, břicho a zbavit se povislé kůže na rukou.

Nemusíte se potit v posilovně

Jestli vás děsí představa, jak se potíte v posilovně se skupinou lidí s vyrýsovanou postavou, najděte si prostě pohyb, jenž bude vašemu tělu přirozenější. Můžete třeba chodit běhat, faktem však je, že aktivity vykonávané uvnitř jsou pro současné roční období daleko vhodnější – nebudete se moct vymlouvat na počasí. A jaké máte možnosti? Inspiraci vám nabídne Eagle Fitness a posilovna v Praze 9.

Zkuste to ve skupině

Eagle Fitness má špičkovou posilovnu se stroji Hammer Strength, life Fitness Pro2, EliteFTS a dalšími. Že vám to nic neříká? Pak se vám nejspíš bude zamlouvat spíš kardiozóna, aerobní sál či sál na bojová umění. Skvělou volbou jsou také skupinové lekce zaměřené na ženy. Procvičují se na nich zejména klasické ženské problematické partie. Lekce vede zkušená trenérka, a navíc se setkáte se spoustou žen, které jsou na tom podobně jako vy a se cvičením třeba také začínají. Budete se navzájem podporovat.

První skupinová lekce začíná v pondělí 20. února v 18:30, další se konají každé pondělí, středu a pátek vždy od 18:30. Eagle Fitness v Praze 9 vás určitě nezklame.

1 komentář


  1. Doporučila bych k cvičení ještě kvalitní protein, já používám I Love Bio Protein, chutná mi a má i vhodné složení.

Comments are closed.