Dětský kolotoč zkrášlí postýlku a zabaví miminko

Dětský kolotoč zkrášlí postýlku a zabaví miminko

S blížícím se termínem porodu pravděpodobně nakupujete více a více vybavení pro miminko. Samozřejmostí je dětská postýlka s dostatečně kvalitní matrací, která poskytne miminku klidný a ničím nerušený spánek, zároveň i správný vývoj páteře. Stejně tak se neobejdete bez lůžkovin, mantinelu kolem postýlky a dalších doplňků. Potom se však najdou věci, jež už postradatelné jsou, ovšem na druhou stranu hrají estetickou a zábavnou roli. Právě do dané kategorie spadá kolotoč nad postýlku.

Současný trh je vskutku rozmanitý a nabízí nespočetné množství modelů, přičemž každý se liší vzhledem i funkcemi. Působivé jsou především dřevěné hrací kolotoče, neboť právě dřevěné hračky hrají v dnešní době prim, a to kvůli bytelnosti a ekologičnosti.

Jak mohou kolotoče vypadat?

Při výběru vás bude zřejmě zajímat hlavně vzhled, jenž by měl korespondovat s provedením postýlky. Dřevěný hrací kolotoč nad postýlku má jednu obrovskou výhodu – sladíte ho v podstatě s jakýmkoliv stylem, ať už nadčasovým, nebo rustikálním. V neposlední řadě nesmíte zapomínat na dřevěný držák na dětský kolotoč. Vaše miminko tak může sledovat, jak se kolotoč točí, a hrát si s jednotlivými hračkami.

Klidně můžete koupit jeden hrací kolotoč pro své miminko a jeden pro ratolest vaší kamarádky. I hračky mohou plnit funkci bytového doplňku a tyto hrací kolotoče jsou ukázkovým příkladem.

96-1_e19c3440-1128-44c8-8d77-d4394bf76800

Podívejte se na kolotoče značky O My Dear

Vneste do dětského pokoje moderní nádech, a to za pomoci hracího kolotoče značky O My Dear, jenž je vskutku originální. Celý kolotoč je vyroben ručně, tudíž do rukou se vám dostane propracovaný produkt z vysoce kvalitních materiálů. Společnost odebírá dřevěný materiál od českých dodavatelů. Všechny nabízené kolotoče jsou kompatibilní se všemi držáky, které najdete také v e-shopu O My Dear. Více informací najdete na https://www.omydear.cz/.