4 typy kam vyrazit na dovolenou

4 typy kam vyrazit na dovolenou

Dovolená se blíží a vy pořád nemáte vybráno, kam jet? Poradíme vám.

Dovolená v Itálii

Ideální, pokud jedete autem, nebo jste milovníci vína. Nejlepší kombinací je vzít si auto, kola a domluvit si pár návštěv ve vinicích, kterých je v konkrétně v Toskánku nepřeberné množství. Když jste do toho ještě vášnivý kuchař a rádi navštěvujete místní krámky, nebo trhy s mořskými plody a různými druhy ovoce a zeleniny, které třeba u nás normálně dostupné nejsou, můžete si ke všemu pronajmout jen apartmán bez stravy a vařit si podle své chutí, nebo navštívit místní pizzerie.

 

 

thailand-142982_640

Dovolená v Thajsku

Thajsko je jedna nejnavštěvovanějších zemí v Asii po Srí Lance, která se během posledních pěti let stala cestovatelskou velmocí. Thajské ostrovy Ko Samoi a Ko Phangan jsou tou nejlepší volbou pro odpočinek. Nekonečné bílé pláže, koktejl bary a projížďky na slonech jsou standartem, kterým jen tak někdo odolá.

palace-79213_640

Dovolená ve Francii

Francie je opět ideálním střediskem pro milovníky vína. Provence je skvělou částí Francie, která se dá procestovat autem, nabízí totiž nepřeberné množství památek. Tolik, že plánovaný týden dovolené prodloužíte ještě o pár dní.

tunisia-979410_640

Dovolená Djerba

Tunisko je určené spíše pro ty, kteří vyhledávají pasivní odpočinek a týden strávený na pláži jim přijde jako nejlepší strávený čas dovolené. Resorty jsou většinou přímo na pláži, nemusíte tedy cestovat k moři daleko s lehátkem v podpaží. Pokud si zaplatíte all inclusive, nebude vám chybět absolutně nic. Koho by omrzela slaná voda, bazény jsou naprostou samozřejmostí, v blízkosti bazénu se pohybují animátoři a k dispozici bývá také doprovodný program v podobě aqua aerobicu, nebo jógy.

Comments are closed.