Zbavte se bolesti i necitlivosti při milování jednou provždy díky vaginálnímu mapování

Zbavte se bolesti i necitlivosti při milování jednou provždy díky vaginálnímu mapování

Intimita mezi partnery je jednou z nejdůležitějších součástí partnerského vztahu. Když nefunguje, vztah je ve většině případů dříve či později odsouzen k záhubě. Pociťujete při milování bolest, napětí, nebo dokonce necítíte vůbec nic? Všechny tyto problémy vám pomůže odstranit vaginální mapování.

Vaginální mapování někteří lidé mylně zaměňují s erotickými službami. Při této metodě ale nejde o erotické vzrušení. Cílem vaginálního mapování je pomoci ženám zbavit se nepříjemného napětí, bolesti či necitlivosti v oblasti vaginy, poznat sebe sama a vnést do sexuálního života potěšení a hloubku.

Proč vaginální mapování?

Vaginální mapování je metodou, která vychází z vědeckých poznatků o buněčné paměti, která funguje v intimních partiích stejně jako jinde v těle. Tato dotyková metoda spočívá v mapování vaginy, respektive jejích konkrétních bodů. Během sezení zkušený Sexological Bodyworker (certifikovaný lektor a terapeut v oblasti sexuality) zjišťuje, nakolik klientka jednotlivé body cítí, tedy zda jsou citlivé, necitlivé, nebo dokonce bolestivé.

Vaginální mapování pracuje přímo s buněčnou pamětí těla. Díky tomu dochází ke změnám rychleji, a to na fyzické, psychologické i energetické úrovni. V případě negativních prožitků v intimní oblasti se totiž do buněčné paměti ve vagině zapíší negativní informace a vzniká zde blok, který ženě právě způsobuje bolest, necitlivost nebo jí brání mít radost ze sexuality a užívat si jí. Právě pomocí dotýkání v oblasti vaginy je aktivována buněčná paměť, která může vyvolat stejnou emoci, jako je ta, kterou žena prožila v minulosti, ale neměla možnost ji v klidu a s odstupem zpracovat. Při mapování vaginy jsou tyto prožitky zvědoměny, žena je může procítit a nechat je z těla odejít, říká Lucie Sitařová, CSB – Certifikovaný Sexological Bodyworker.

Tato metoda může pomoci všem ženám, které trápí snížená chuť na sex, vaginismus, anorgasmie, nepříjemné pocity či bolest při milování, chronické gynekologické potíže nebo bolestivá menstruace.

Uvažujete o vaginálním mapování? Přihlaste se na kurz vaginálního mapování pod vedením Sexological Bodyworkerů Lucie Sitařové a Martina Plase.