Vraťte se do dětských let na firemním teambuildingu

Vraťte se do dětských let na firemním teambuildingu

Když se řekne teambuilding, většina lidí si vzpomene na trapné aktivity, jichž se museli spolu se svými kolegy účastnit. Ano, v některých firmách vás ještě stále budou nutit hrát podivné hry, které mají podpořit týmovou komunikaci. Nicméně jde to i jinak a mnohé společnosti už chápou, že teambuilding by měl být především zábava.

Nejdůležitější je dostat nápad na nějakou unikátní a přitom zábavnou aktivitu. Pokud ho nemáte, dáme vám skvělý tip na teambuilding v Brně.

Ovládněte dětský svět

Na okraji Brna v městské části Slatina stojí zábavní park BRuNO. Během celého týdne si jeho atrakce užívá spousta dětí od těch, co se nedávno naučily chodit, až po ty starší. Ostatně mnohé atrakce jsou věkově neomezené a rodiče vodící sem své ratolesti kolikrát jen litují, že si ty obrovské skluzavky a bludiště nemohou užívat se svými potomky. Ale oni mohou. Třeba právě v rámci teambuildingu!

Firemní návštěvu v zábavním parku BRuNO si lze domluvit jak ve dne, tak v noci. Dokonce zde chystají i family days, firemní večírky a další akce určené pro zaměstnance. Nemusíte mít tedy strach, jak celá akce dopadne. Zavolejte, domluvte si termín a program nechte v rukou zkušených.

Vyřádíte se a stmelíte kolektiv

Program teambuildingu lze domluvit individuálně. Pravděpodobně si ale vyberete z nabízených balíčků. Zahrajete si na Sherlocka, zasoutěžíte si v týmech na atrakcích nebo prožijete Brunův život. Při všech těchto aktivitách se dbá na stmelení kolektivu, navázání neformálních vztahů a komunikaci v týmu. Zároveň se odreagujete, vrátíte se do dětských let a zažijete něco, co nemá obdoby.

A když na závěr využijete služby místní restaurace Brno, všichni odejdou spokojení. Co víc by si člověk mohl od teambuildingu přát než zažít legraci a dobře se najíst? V brněnském zábavním parku vám přesně tohle splní.