Vánoční osvětlení pro váš útulný domov

Vánoční osvětlení pro váš útulný domov

S blížícími se Vánocemi nastal ten pravý čas pro výzdobu vašeho domova. Základem je samozřejmě kvalitní LED osvětlení, které zaručí vaši naprostou bezpečnost.

Vánoční osvětlení LED není ani zdaleka omezeno výhradně na vánoční stromeček a okna. I jinde ve vašem bytě či domě se bude skvěle vyjímat. Jen buďte při výběru vánočního LED osvětlení opatrní a nekombinujte příliš mnoho typů vánočních světel a dekorací. A kde všude můžete kouzelné vánoční osvětlení použít?

Zářivý obývací pokoj

Mimořádnou pozornost byste v každém případě měli věnovat obývacímu pokoji, v němž strávíte nejeden vánoční večer. Mnoho lidí se však omezí pouze na stromeček, ale co třeba sedací souprava? Skvěle bude působit i světelný LED řetěz za sedací soupravou nebo na krbové římse. Na knihovně nebo komodě se bude dobře vyjímat holografická 3D lucerna, jak jinak než s LED diodami.

Oslnivá kuchyně a jídelna

Světelné LED kabely jsou jako stvořené do kuchyně, neboť jimi snadno a rychle ozdobíte kuchyňské skříňky. Nezapomeňte ani na barový pult a jídelní kout, aby byla atmosféra během slavnostní štědrovečerní večeře opravdu bez chybičky.

Kouzelný dětský pokoj

Vánoční výzdoba nemůže chybět ani v dětském pokoji. Zde můžete popustit uzdu vaší fantazii a použít nejrůznější vánoční světelné dekorace, například svítící LED hvězdy, nebo nápadité LED rampouchy. Vaše dítko si tak rázem bude připadat jako v pohádce a nebude se moci dočkat Vánoc.

vanocni-osvetleni1

Útulná chodba

Při vánoční výzdobě vašeho domova byste neměli vynechat ani chodbu nebo vstupní halu. Díky citlivé výzdobě se na vás při každém návratu domů dýchne ta pravá vánoční atmosféra. Vyzdobit můžete například zrcadlo, nebo třeba schodiště vedoucí do patra.

Další tipy pro elegantní LED výzdobu

Vánoční dekorace, to však neznamená pouze světelné řetězy a kabely, sortiment je mnohem bohatší a zahrnuje například:

  • Světelné LED sítě: Romantickou atmosféru ve vašem domově i na zahradě vám pomohou vytvořit LED sítě, které jsou velmi elegantní. Jejich instalace je velmi snadná, ovšem výsledek je zkrátka oslnivý.
  • Dekorativní LED stromy: Hitem posledních let jsou nepochybně LED stromky, které si určitě získají i vaši přízeň. Decentní dekorace dokonale splyne s dalším vánočním osvětlením.
  • Svítící LED rampouchy: Mimořádné oblibě se stále těší nápadití vánoční LED rampouchy, které k zimě neodmyslitelně patří. Dopřejte si proto tuto dekoraci i v případě, že zima je na pravé rampouchy skoupá.
  • Dekorační LED hvězdy: K vánočnímu období neodmyslitelně patří hvězdy v nejrůznějších provedeních a velikostech. Ozdobné LED hvězdy perfektně ozdobí vaše okna nebo dveře.

A jak vypadá dokonale vánočně ozdobená domácnost podle vás? Jaké vánoční osvětlení podle vás vytvoří tu správnou atmosféru?