Správná žena ví, kde nakoupit španělský olivový olej za výhodnou cneu

Správná žena ví, kde nakoupit španělský olivový olej za výhodnou cneu

Rozhodla jste pro radikální změnu v přípravě pokrmů a nyní byste ráda koupila za rozumnou cenu kvalitní olivový olej? V tom případě si nenechejte ujít skvělé letní ceny společnosti BMC Brno. Najdete zde katalog.bmcbrno.cz/spanelske-olivy/ kvalitní olivy, extra panenské olivové oleje i olivové oleje z pokrutin. Extra panenský olivový olej je ideální zejména pro přípravu studených pokrmů i rozmanitých čerstvých salátů. Tento druh oleje je vyráběn zastudena lisováním z prvotřídních oliv.

Olivové oleje z pokrutin obsahují olej získaný zpracováním zbytků po extrakci olivového oleje a olej získaný přímo z oliv. Olivové oleje z pokrutin jsou vhodné jak pro přípravu studené, tak teplé kuchyně. Olivové oleje mají také blahodárné účinky na lidský organismus. Působí například preventivně před kardiovaskulárním a nádorovým onemocněním, mají detoxikační účinky, podporují funkci žlučníku a snižují hladinu cholesterolu. Olivové oleje obsahují vitamíny A, D, K, E a napomáhají některým dalším vitamínům rozpustným v tucích v jejich vstřebávání do organismu.

V nabídkovém katalogu společnosti BMC Brno najdete rovněž lahodná španělská vína, mezi nimiž vyniká především Old Porter. S Old Portrem můžete obohatit rodinnou oslavu, zpříjemnit si romantický večer nebo jej darovat jako dárek.  Víno Old Porter obsahuje třináct procent alkoholu. Je sladké víno zářivé barvy s odstíny mahagonu a jodu. Okouzlí Vás zejména jeho sladká a jemná chuť rozinek. Víno Old Porter Vám dá vzpomenout na staré dobré portské víno.