Památka na váš svatební den

Památka na váš svatební den

Svatební den je jeden z nejkrásnějších, jaký může zamilovaný pár zažít. A každý chce mít na takovou významnou chvíli zajisté také památku, aby si mohl i po čase sednout s dětmi nebo vnoučaty a ukazovat jim ty nejradostnější vzpomínky z mládí. Aby však byla vaše svatba opravdu nezapomenutelná a fotky i po několika generacích doslova dech beroucí, je potřeba najít a vybrat toho správného fotografa.

Snímek obrazovky 2017-04-26 v 14.41.34
Svatební fotografie, zdroj: www.2foto.cz

Svatební fotografové

To jak se cítíte s fotografem, může ovlivnit dojem z celého svatebního dne. Snad každý svatební fotograf si uvědomuje, že svatební focení je mnohem více o emocích než kterékoliv jiné, a proto hraje roli i ten nejmenší detail, ale jen skuteční profesionálové v těchto případech nenechávají nic náhodě. To, že jste našli dobrého fotografa, poznáte podle toho, že se s vámi sejde ještě před samotným svatebním focením. Navzájem se poznáte, a on tedy mnohem lépe zjistí, jaký styl focení bude pro vás ten pravý. Rozhodně také neškodí, když vás vyfotografuje již na této schůzce, a vy si můžete jeho práci prohlédnout dostatečně dopředu. V samotný svatební den už vás ani fotografa nic nepřekvapí. Velmi oblíbené jsou například kombinace dokumentárních a portrétních fotografií. Získáte jak krásné výstavní fotky, tak i ty, které přesně dokumentují to, jak váš svatební den vypadal od ranních příprav nevěsty až po poslední večerní tanec.

Snímek obrazovky 2017-04-26 v 14.42.21
Svatební fotografie, zdroj: www.2foto.cz

2foto

Fotky ze studia 2foto jsou velmi přirozené a díky práci se světlem vypadají mnohdy spíše jako umělecká díla. Můžete se spolehnout, že díky nim vaše fotky nebudou vypadat jako tisíce jiných. Svatební fotografové Jirka a Veronika z 2foto studia vám díky práci ve dvojici nabídnou dva originální pohledy a to jak z pohledu nevěsty, tak z pohledu ženicha ve stejný čas. Následně si tak můžete vybrat z většího souboru fotografií. Další informace o fotografech, ale například i o cenách naleznete na webu www.2foto.cz/svatebni-fotograf.

Snímek obrazovky 2017-04-26 v 14.41.58
Svatební fotografie, zdroj: www.2foto.cz