Jak vypadat na večírku jako stylová hvězda

Jak vypadat na večírku jako stylová hvězda

Chystáte se na večírek a chcete vypadat skvěle, ale zároveň nechcete v chladném večeru prochladnout? Zkuste některé z námi doporučených outfitů a zima vás už nepřekvapí.

Léto už nám nenávratně zmizelo a rána i večery jsou dosti chladné, i když přes den je ještě občas teplo. Na vás čeká večírek, na který se těšíte a nevíte, jak se na něj vhodně obléci. Když se zbytečně navlečete, dorazíte schvácené, když se zase oblečete málo, hrozí vám při návratu domů pěkné prochladnutí a ráno bolehlav nejen z kocoviny, ale i z nastupujícího nachlazení. Přitom je to tak jednoduché. Přichází čas vrstvení, na které se těší nejedna módní ikona, tak proč ne i vy.

Mimo to, že se můžete radovat z toho, že na sobě nemáte jen jeden kus oblečení, si určitě zamilujete i to, že můžete různé kombinovat lehké a těžké materiály. Vypadají skvěle a navíc vypovídají o vašem citu pro módu. Nezapomeňte váš outfit doladit správnou kabelkou nebo hezkým psaníčkem.

Večírkové kombinace by měly být vždy výjimečné. Alespoň trochu by se měly odlišovat od toho, co běžně nosíte. Zkuste překvapit a není nutné, abyste měla výrazný make-up. Stačí zajímavá kombinace oblečení, zajímavý šperk nebo boty.

Rebelka

Rock’n’roll nikdy neskončí a pořád je módní. Zkuste spojit trendy sezóny, přidat něco lehkého a něco sexy. Ideální budou lehčí kalhoty s koženkovým povrchem. Celý outfit můžete zjemnit, když si přes ramena přehodíte bombera v jemně růžové barvě. Je to stylové a zábavné.

Lady, která má styl

Na večírek rozhodně nemusíte přijít v mini a s velkým výstřihem. Zkuste udělat úplný opak a volte rafinované oblečení. Zajímavých kombinací je vždycky dost. Skvělé a trendy jsou metalické sukně. K tomu stačí klasické tričko, které zavážete na uzel nebo si ho ledabyle zakasáte do sukně.

Trendy žena

Jestliže jste majitelkou dlouhých krásných nohou, můžete si vzít šortky, které budou skutečně skvělou volbou. Noste je, dokud to venkovní teploty dovolí. Zkuste zvolit například černobílý outfit, který doladíte skvělými doplňky, např. metalickými lodičkami. Mimo večírek je pak můžete klidně nosit i k otrhaným džínům či malým černým šatům.

Na večírku klidně můžete být za hvězdu, stačí se jen správně obléct.