Fotografka z Pardubic

Fotografka z Pardubic

Má první zkušenost s fotografování v pardubickém fotoateliéru u paní Tůmové byl velkým zážitkem, jelikož jsem si vyzkoušela jaké je to stát se z popelky obletovanou dokonalou princeznou. Jít do proměny bylo pro mě poměrně impulsivní rozhodnutí, potřebovala jsem nutně reprezentativní snímky do nového zaměstnání. Přišla jsem na smluvené místo do módního salónu.

Ateliérové fotky – proměny

Vzorně jsem splnila příkaz přijít nenalíčená. Vychutnávala jsem si odbornou péči profesionálního kadeřníka, fantastickou práci úžasné vizážistky a poradenství módní odbornice a po té následovala brilantní práce paní fotografky. Upřímně řečeno nejsem modelka, modelkovské postoje a výrazy jsou mi cizí, byla jsem trošku nervózní, každopádně spolupráce s Radmilou byla sranda a nakonec to bylo úplně v pohodě. Dokonce to bylo tak skvělé, že jsem si ateliérové fotografování – proměnu po roce zopakovala i se svou kamarádkou.

miminka-fotky-pardubice
Fotografování miminek Pardubice

Fotky do kalendářů nebo na přání

Radmila nefotí však pouze proměny, celou škálu jejího fotografického umění najdete na jejím webu www.radmilatumova.com. A musím uznat, že si dokáže poradit ve svém oboru snad se vším a umí vyjít vstříc i opravdu individuálním potřebám a přáním svých zákazníků. Pro Radmilu žádný výzva není problém.  Měla jsem pro ni tentokrát připravený opravdu náročný úkol, rozhodli jsme se s mým bratrem, že se necháme společně vyfotografovat s dětmi a obraz mé rodiny a bratrovi rodiny, dáme našim rodičům k výročí jejich svatby. Dát dohromady jeden snímek, kde čtyři různě staré a opravdu velmi živé děti, spolu se čtyřmi dospěláky hledí jedním směrem není snadné. Fotografování proběhlo v zámeckém parku na Hrádku u Nechanic a neměli jsme jednu fotografii, kde dýchá pohoda a zábava, ale celou hromadu opravdu povedených fotografií. Nebylo jednoduché mezi nimi vybrat tu, ze které jsme nechali vyrobit fotoplátno. Výsledek je fantastický. Fotoobraz visí u babičky a dědy a je dominantou obýváku, každá návštěva jej obdivuje.

svatebni-fotkypardubice
Svatební fotograf Pardubice

Foto ateliér Pardubice

Fotografování s Radmilou Tůmouvou mohu jen a jen srdečně doporučit, já osobně mám s ní ty nejlepší zkušenosti. Kde paní fotografku v Pardubicích najdete?
Pokud není na focení svatby nebo jiných exteriérů můžete ji zastihnout v jejím fotoateliéru, V zahrádkách 521, Pardubice – Studánka. Možná je ale snazší ji zastihnout prostřednictvím jejího telefonu: 605 573 933 nebo na jejím emailu:
radmila.tumova@seznam.cz