BRuNO family park Brno – ráj dětí i dospělých

BRuNO family park Brno – ráj dětí i dospělých

Hledáte ideální místo pro strávení nezapomenutelného rodinného odpoledne anebo pátráte po skvělém prostoru na oslavu narozenin svých ratolestí? Už se nemusíte nudit doma u televize. Stačí vyrazit za aktivitami, které budou malí nezbedové a princezny prostě milovat. Zábavní park se postará o překrásné chvíle strávené s rodinou a dětský úsměv na tváři. Dejte sbohem sezení na zadku u počítače a vydejte se do světa nekonečné zábavy.

Konečně super atrakce

Už vám docházejí nápady, kam s dětmi za prima zážitky? Vsaďte na zábavní park BRuNO family! Na sto procent se pobaví na 40 atrakcích, jako jsou čapí oko, tenké střevo, labyrint, svišťák, pavoučí a opičí komín, podzemní nory, chobotnice i pavučina. Jakmile vaše děti okusí atrakce rodinného parku v Brně, máte o zábavu postaráno. Unikátní prostory zahrnují i kreativní dílny a klub maminek pro děti do 4 let. Je libo narozeninová oslava? Zapomeňte na starosti s přípravou dětské párty a využijte 5 narozeninových místností anebo moderní nekuřácké prostory restaurace Hnízdo. Nechte přípravu narozeninové oslavy v rukou odborníků. Vaše malé poklady vás zato budou milovat. Díky BRuNO parku se už brněnské děti nebudou nudit!

Snímek obrazovky 2017-02-08 v 19.44.35

Narozeninová oslava jako z katalogu

Pokud se vydáte do restaurace Brno – Slatina na polední menu, vždy budete spokojeni. Nemluvě o tom, že nabízí dokonalé podmínky pro uspořádání narozeninové párty pro nejmenší členy rodiny. Brňané si jistě pochutnají na pokrmech české kuchyně, lahodné pizze i sladkých jídlech. Restaurace nabízí 90 míst a terasa 80 míst pro hosty. Nesmíme zapomenout na parádní dětský koutek. Do restaurace Hnízdo se dostanete samostatným vchodem či průchodem ze zábavního parku. Pokud si chcete ušetřit čas i shon při přípravě narozeninové oslavy, rozhodněte se pro příjemné a čisté prostory restaurace Hnízdo v Brně.