Vesty pod sako, anebo raději modely k džínům?

Vesty pod sako, anebo raději modely k džínům?

Už je to zase tady! Máte se zúčastnit důležité akce a potřebujete kvalitní oblek. Nutno říci, že na sebe muži čas od času zapomínají, i když se také chtějí ukázat v tom nejlepším světle. Sehnat odpovídající oblečení na společenskou událost, významnou pracovní schůzku anebo do divadla je prostě občas nad jejich síly.

Pánský šatník pod drobnohledem

Jen si představte, v čem vidíte oblečeného svého miláčka? Džíny, tričko, svetr, mikina. To jsou nejčastější oděvy opačného pohlaví. Určitě by se vám na nich líbilo něco noblesnějšího a přesto ryze mužského. Máme na mysli vesty k džínům. Proč se nevyladit podle nejnovějších módních trendů a držet krok s rytmem moderní doby. Vždyť vesta pod sako či sportovnější modely jsou k dostání za příjemné ceny.

Když se mrkneme do historie

Máte pocit, že se k vašemu protějšku vesta k džínům nehodí, pomyslete na to, že je nosili už králové, císaři a šlechta. Jistě si vzpomínáte na staré filmy, vesta byla prostě hitem. Možná si také myslíte, že patří tento druh oblečení pouze na plesy či do divadla – to je rovněž omyl. Společenská vesta je sice velmi slušivá, ale mnohé styly se dají využít pro běžné nošení třeba do práce. Inspirujte se třeba na webu taxido.cz. Internetový obchod nabízí nejrůznější varianty tohoto oděvu.

Vše musí přesně sedět, to je klíč k úspěchu

Pokud se vám nějaký model zalíbil, myslete na to, že musí vašemu miláčkovi perfektně sedět. Vesta k džínům, která visí anebo je zbytečně moc obepnutá, není to pravé ořechové. Pyšní se váš partner výstavními křivkami? Rozhodněte se pro design slim-fit. Dokonale sedí a zvýrazňuje postavu. Mrkněte se i na jiné varianty provedení v nejrůznějších barvách. Černou sice nic nezkazíte, ale nevyniknete. Chytáte se na svatbu? Což takhle bílá? Sportovní typy mužů ocení barevnější odstíny, které padnou jako ulité!