Tip na romantický víkend ve dvou? Navštivte hotel Mlýn Karlštejn!

Tip na romantický víkend ve dvou? Navštivte hotel Mlýn Karlštejn!

Máte zájem si se svým manželem či přítelem udělat romantický výlet? Jste nucena vše naplánovat sama, vybrat lokalitu, vymyslet program a chcete, aby bylo vše dokonalé, a vy jste si volný víkend dokonale užili? V takovém případě pro vás máme tip – vyrazte na Karlštejn. Ale nejen na prohlídku známého hradu a zase domů, ale užijte si v této lokalitě celý víkend. Ubytovat se můžete ve stylovém hotelu Mlýn Karlštejn.

Obyčejný výlet na Karlštejn se promění v romantický zážitek

Karlštejn je jedním z nejznámějších a také nejnavštěvovanějších českých hradů. Nachází se v prostředí Českého krasu a v blízkosti řeky Berounky. Detailní informace o historii hradu a jeho lokalitě najdete ZDE. Tato lokalita přímo vybízí k turistice, odpočinku i relaxaci. I obyčejný výlet na hrad se může stát romantickým a nezapomenutelným zážitkem. A právě o to se může postarat luxusní hotel Karlštejn.

spravna-zena.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_01

Maximálně komfortní ubytování

Hotel Mlýn Karlštejn se nachází přímo pod slavným hradem. Nabízí velmi komfortní a stylové ubytování ve dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou nekuřácké s Wi-fi připojením. Součástí areálu je i rozlehlý ostrov s romantickým altánkem, Grill bar, pro golfisty Pitch&Putt hřiště, relaxační centrum nebo malá domácí ZOO. Ubytování na Karlštejně uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

spravna-zena.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_02

Akce a speciální nabídky

Hotel Mlýn Karlštejn myslí i na své zákazníky, pro které připravuje různé akce a ubytovací balíčky. Velmi populární jsou balíčky spojené s Karlštejnem, mezi které patří balíček Víkend s císařem Karlem IV., nebo 700 výročí narození Karla IV. Mezi další druhy nabízených balíčků patří i prázdninový rodinný balíček, relaxační balíček nebo romantický balíček. Restaurace Karlštejn vždy vaří z čerstvých a domácích surovin. Mezi pravidelné akce patří Řecké dny plné chutných pokrmů z řecké kuchyně.