Oblékněte své děťátko stylově

Oblékněte své děťátko stylově

Chcete, aby bylo vaše miminko krásně oblékané? Vyhledáváte pohodlné a netradiční značkové oblečky, které jsou pro děti příjemné k nošení, prodyšné a zároveň stylové? Pěkné kousky oblečení z atestovaných materiálů vhodných pro kojence můžete sehnat i levně. Pro jednotlivé kusy i celé komplety na běžné nošení a sváteční chvíle sledujte pravidelně tinkyádu.

Chtělo by to něco jiného

Dětské oblečení pro vás není neznámá. Deťátko ovšem stále roste raketovým tempem a vy každý měsíc procházíte obchody, které už nemají čím zaujmout. Nové kolekce se podobají těm starým. Raději byste sáhli po značkovějším zboží, ale to je při tom tak drahé! Levné oblečení pro miminka vysoké kvality se špatně hledá. Nepotřebujete dupačky za přemrštěnou cenu, ze kterých dítě navíc brzy vyroste, jen abyste se blýskly před kamarádkami. Buďte chytřejší a nakupujte nenošené zboží se slevou v rámci tinkyády či v aukci. Vše z pohodlí vašeho domova. Můžete si vytvořit i List přání, do kterého budete přidávat své oblíbené originální kousky, které byste si pro miminko přáli k svátku, Vánocům nebo k narozeninám, a pošlete ho svým přátelům, aby už nemuseli tápat, čím vaši ratolest překvapit.

Celou výbavičku na jednom místě

Základní výbava pro novorozeně zahrnuje nákup několika „bodýček“ a dupaček, ponožek, triček s krátkým i dlouhým rukávem, svetříků, mikinek, overalů na spinkání, capáčků, čepiček a zimní bundičky podle období, kdy má vaše maličké přijít na svět. Jako první využijete velikost 56, ze které ale miminko po necelých dvou týdnech vyroste. Doporučuje se nakoupit si do zásoby i oblečení velikosti 62/68, to už vám vydrží déle. Do jednoho roku věku dítě roste nejrychleji. Vyplatí se proto nakoupit do zásoby mnoho levných kousků a značkové kojenecké oblečení prozatím po pár kusech od každé velikosti, pro parádu a zvláštní příležitosti. V internetovém obchodě Tinky.cz naleznete vše, co potřebuje novopečená maminka pro své miminko. Značkové i levnější kousky pro každou příležitost i pro odrostlejší miminka.